FOLYO KAPLAMA
Standart, mat, metalik renk seçeneklerinin yanı sıra, alternatif desen ve özellikteki araç kaplama folyoları, aracınızın renk veya görünümünün değiştirilmesiyle yeni bir görünüm sağlar. Folyo kaplama sayesinde; aracın orijinal yüzeyi güneşin zararlı ışınlarından, çevresel faktörlerden, hafif çizilmelerden korunur, hafif yüzey kusurları da görünmez hale gelir.
Folyo kaplama aracınızın boyanmasına gerek kalmadan aracınıza yenilik katarak uygun fiyatlarla size sunulabilecek en iyi seçenektir.

SERAMİK KAPLAMA
Aracın alaşım ve boyalarında zaman içinde oluşabilecek zararları engellemek amacıyla geliştirilmiş bir üründür. Yüzeydeki gözeneklerin en derin noktalarına nüfuz etmektedir. Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin, yıllar boyu aşınmasını, renk değiştirmesini, oksitlenmesini, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller. Seramik kaplama yapıldıktan sonra başka hiçbir uygulama tekrarına ve bakıma gerek duyulmaz.

CAM FİLM UYGULAMASI
En önemli faydası UV ve güneş ısısı izolasyonudur. Klima kullanım gereksinimini önemli ölçüde azaltır. Yazın güneşli havalarda iç mekanın aşırı ısınmasını engeller. Zararlı ultraviyole ışınlarının kanserojen etkilerinden tamamen korur. Döşemeler ve iç aksamlar bu özellikler sayesinde yeniliğini korur.
Kaza, darbe vb. durumlarda ise camın parçalanıp çevreye saçılmasını engeller.

KİL UYGULAMASI
Aracın yıkama işlemi gerçekleştikten sonra Alman teknolojisi ile üretilen killi bez ve uygulama solüsyonu ile kötü hava şartlarından oluşmuş korozyon, reçine zift, katran vb. kirlerden arındırılarak boya pürüzsüz hale getirilir.

ÇİZİK GİDERME VE BOYA YENİLEME
Boyanın çizik durumuna göre kalın, orta ve ince çizik gidericiler kullanarak boyadaki kılcal dairesel çizikler %70 oranında giderilir.